YAZAR AKİF MANAF, FRANSA’DAKİ İMZA GÜNLERİNDE OKURLARIYLA BULUŞTU.

Yazar Akif Manaf Fransa’nın Lyon ve Macon şehirlerinde düzenlenen imza günlerinde okurlarıyla buluştu. Kitaplarının birçoğu farklı dünya dillerine çevrilen yazarın, imza gününe gelen okurları yazarın kitaplarına büyük ilgi gösterdi.

Fransa’nın iki farklı kenti Lyon ve Macon’da düzenlenen imza günlerine beklenilenin üzerinde bir katılım oldu. Okurlar, kişisel gelişim alanında 94 eseri bulunan Manaf’ın kitaplarını imzalatma ve aynı zamanda yazarla sohbet etme imkânı buldular. Geniş bir okur kitlesi bulunan yazarın kitaplarında en karmaşık konuları sade bir anlatımla aktaran sıra dışı yazarlarından birisi olarak tanımlanıyor.Yazar Manaf, Yaratıcılık, Aşk, Zekâ, Başarı, Mutluluk, Değişim, İnsan, Devrim, Hırs, Şöhret, Siyaset, Ahlak, Merhamet, Aydınlanma, Bilinç, Anlayış, Zihin, Bilgelik, Yol, Duygu, Masumiyet, Kuşku, Merak, Kahkaha ve Fanatizm gibi insana dair her konuda yazılmış 94 eserini okuyucuya, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir dille anlatıyor.

Yazar, Avrupa ve Amerika’daki imza günlerinde okurlarla buluşmayı sürdürecek

Farkındalığı ön planda tutan 100’e yakın eseri ile ülkemizde ve yurt dışında da  okurları bulunan yazar Akif Manaf, yakın dönemde gerek Avrupa gerekse de Amerika’daki kitap fuarlarındaki imza günlerine katılarak okurlarıyla bir araya gelmeyi sürdüreceği öğrenildi.