FRANAS’DA DEVREN SATILIK KEBAP & PİDE & LAHMACUN SALONU

Satılık Restaurant Fransa Saint-Priest Şehrinde bulunmaktadır. Aktif kendi müsterileri olup çok iyi çalışan bir işletmedir. Bazı özel durumlardan dolayı satılık. Restaurant konum itibariyle, giriş kat+üst kat +teras+Alt depo toplam 65 kişilik kapasitesi vardır.

2 katlı olan restaurant da mutfak dahil olmak üzere her yerde kamera mevcuttur. Ayrıca 2 adet döner makinası ile döner kesme makinası bulunuyor. Katlarda klimalar mevcut üst katta olan klima sıfır ayar durumundadır.

2 Adet büyük ekran yeni televizyon mevcut. Çiftli Fritoz makinası,Takos makinası, Kahve makinesi, içecek dolabı, Profesyonel ebatta et dolabı,
Profesyonel Çiflti Sebze dolabı, 1 derin dondurucu, bir kaç adet Döner bıçağı, Döner çubukları vb. Daha bir çok malzemeler var.

Baştan belirtmekte fayda umuyoruz. Restaurant pazarlıksız tek fiyatıdır lütfen pazarlık yapmayı düşünen varsa aramasın. Mail ve telefon yoluyla gelen bütün teklifler tarafımızdan değerlendirilecektir. Mekanı görmek için randevu alabilirsiniz. Tek ve son fiyat 95.000 Euro. Kenan Bektaş E-mail: [email protected] Telefon: +33 7 84 66 16 11