PARİS 2.ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASINA KATILAN VE KATILACAKLARA ÖNEMLİ DUYURU

Paris 2. Uluslararası Fotoğraf yarışmasına katılanlar ve katılacak olanlar ile üçüncü sahıslara önemle duyurulur.                                                                                                    Paris 1. Uluslararası Fotoğraf Yarışması kuralında belirtip uygulamış olduğumuz. 1- 2- 3 ‘lük ödülleri yarışmaya katılan fotoğraflar beğeni usulüyle en fazla beğeniyi alan sırasıyla 1. 400 Euro, 2. 200 Euro ve 3. 100 Euro değerindeki ödüller. Paris 2. Uluslararası Fotoğraf yarışmasında da aynı şekilde uygulanacağını yarışma kuralında belirtmiştik.

Yarışma başladığı kısa zaman diliminde gördük ki, bilhassa cep telefonu uygulaması sistemiyle hileli oy verilmiş olup, Yarışma Fotoğraflarının yayımlandığı Haber Sitesi Hodrimeydan.net , bu hileli kullanılan oylardan dolayı kilitlenme noktasına gelmiş bulunduğundan dolayı, beğeni usulü ile belirlenen 1,2,3 dereceli halk jürisi beğeni ödülleri.

1 Aralık 2019 tarihinden itibaren beğeni yapılmaya gerek duyulmaksızın bu ödüller de diğer iki ödül gibi 12 kişilik jüri üyeleri tarafından belirleneceğini, yarışmaya katılmış olanlar ve bundan sonra katılacak yarışmacılar ile üçüncü şahıslara duyurmayı uygun gördük. Her hangi yanlış anlaşılma olmaması için.

Paris Uluslararası 2. Fotoğraf Yarışma Organizasyonu.