PARİS KÜLTÜR SANAT CİHAN TALAY’LA YENİ SEZONDA PERDEYİ AÇIYOR

Paris Kültür Sanat, yeni sezonda, BKM Mutfak’tan Cihan Talay’ın stand up gösterisi ile perdelerini açıyor! Pandemi sebebi ile vermek zorunda kalınan uzun aranın ardından izleyiciyle yeniden buluşmanın heyecanı ve coşkusunu seyirciyle birlikte yaşanacak bir organizasyon olacak. Paris Kültür Sanat olarak, hayatın normale dönmesi demek her şeyden önce izleyiciyi kültür ve sanatla buluşturmak demek olduğunu dile getiren Paris Kültür Sanat’ın kurucusu Ali İnan. ” Tüm dünyayı sarsan zorlu pandemi süreci yavaş yavaş geride kalırken Paris Kültür Sanat ailesi olarak izleyicileri gülümsetmek ve birlikte gülmek için bir dizi stand up gösterisi ile karşılarına çıkmak istedik. ” dedi.Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) ve Paris Kültür Sanat’ın iş birliği ile BKM Mutfak’tan Cihan Talay, 25 Kasım Perşembe günü Lille “Le Spotlight” ve 27 Kasım Cumartesi günü Paris “Le Comedy Club”ta Parisli izleyicilerle buluşacak!

Uzun yıllara dayanan doğaçlama tiyatro tecrübesi ve kısa bir süredir parçası olduğu skeç ekibiyle üretmeye devam eden komedyen Cihan Talay, İstanbul ve farklı şehirlerdeki pek çok Açık Mikrofon ve komedi gecelerindeki tek kişilik performansıyla adından söz ettirmeyi başarmış bir yetenek. Cihan Talay, stand up gösterisinde mahalle yaşamındaki gözlemlerinden ve ailesinin yaşamından bahsedecek olan sanatçı.

“Yaşadığında değil ama anlattığında komik” şeklinde mizaha yaklaşımını da özetleyen komedyen, “Babam hala gösterimi izlemedi, belli ki gelmeyecek; geri kalan herkesi bekliyorum.” açıklaması ile seyircisine açık çağrıda bulunuyor. Sizleri çok özledik! Hepinizi bizimle birlikte gülmeye davet ediyoruz! Bu gösterileri kaçırmayın ” Diyor Paris Kültür Sanat Organizasyonu.