LİONEL MESSİ’NİN KALDIĞI OTEL GOL ATTIĞI SIRADA SOYULDU

PSG’nin Arjantinli oyuncusu Lionel Messi’nin oteli golü sırasında soyuldu! Paris Saint Germain takımının Arjantinli oyuncusu Lionel Messi’nin kaldığı otele giren hırsızlar şans eseri ünlü oyuncunun kaldığı daireye ulaşamadıkları açıklandı.

Ünlü futbolcu Lionel Messi’nin kaldığı , Paris’in merkezindeki Royal Monceau otelinin balkonuna, sadece Arjantinli oyuncu kendisine görmeye gelen hayranlarını selamlamak için çıktığı balkonun üst katında bulunan dört odaya giren yüzleri maskeli hırsızlar şans eseri Messi’nin kaldığı daireye girememişler.

Yakında Neuilly-sur-Seine’de yaşamak için taşınacaksa, The Sun’ın açıkladığı bilgilerin ardından PSG’nin 30 numarası, Champs-Elysées’in kenarında otelden ayrılmak için sabırsız olmalı. Bir hafta evvel Royal Monceau hotelinde meydana gelen oldukca profesyonel hırsızlık olayı sonucu Ünlü Futbolcu Mes ive ailesinin kaldığı otel odasının üst katındaki dört odaya girmeşler ve odalarda buldukları bir kaç bin euro para ile bazı ziynet eşyaları çaldıkları anlaşıldığı açıklandı.

Hırsızların otelin çatı katından balkona geçerek hırsızlığı gerçekleştirdiği belirtildi. Polis ve hotelin güvenlik kameralarına rağmen otele giren hırsızlar teşhis edilemedi. Bununla birlikte, 5 yıldızlı otelde kalan, prestijli müşterilerin göz önüne alındığında oldukça sıkı ve geniş güvenlik önlemleriye donatımlı güvenliği sahip olmasına rağmen, hırsızlar yan binanın çatısından geçip, lüks otel odalarının kapalı olmayan balkonlarından birinden girmeyi başardıkları kaydedildi.

Büyük bir ihtimalle Lionel Messi’nin kaldığı katın hemen üstündeki odalara girilmiş olması, hırsızların hedefinin büyük bir ihtimalle Messi ailesinin daireleri olduğu tahmin ediliyor. Hırsızların oteldeki odalara giriş saatleri de ilginç, Çarşamba PSG için Manchester City’ye karşı bir gol attığı sırada meydana geldiğini kaydetti. Polis, Futbolcuları maç sırasında hedef alan ve genellikle boş bir oda sağlayan bu tür bir uygulama, hırsızlar arasında oldukça yaygın bir işlem olduğunu açıkladı.

Fransız Polisi, özellikle Hotel Royal Monceau’nun, Lionel Messi’nin Ağustos ayının başında Barselona’dan gelmesiyle güvenliğini sıkılaştırdığı için, yalnızca deneyimli bir hırsızlık çetesinin böyle bir operasyonu gerçekleştirebileceğine inanıyor. 34 yaşında, yeni PSG oyuncusu her halükarda yakında karısı ve üç çocuğuyla birlikte taşınacak ve böylece Paris SG takım arkadaşlarının bir çoğunun oturduğu çok popüler bir semte taşınacağı belirtildi.