KANAL 6 TV 1 EYLÜL’DE YAYINDA

1 Eylül 2021 ‘de yayın hayatına başlayacak olan Türkiye’nin yeni ekranı Kanal 6 TV kanalın Türkiye ile Türk dünyasının ve tüm dünyanın sesi olacağını ifade eden Kanal 6 TV Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan, ” Yayıncılık ilkemizle en çok izlenen TV kanalı olarak çok kısa sürede hedefimize ulaşacağız.” dedi.

Kanal 6 TV kanalı Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan ile CIO Vedat Mehteroğlu ortaklaşa yaptıkları açıklamada şu bilgileri verdiler:

“Televizyon dünyasına yeni bir soluk, yeni bir ses getireceğiz. Kanal 6 TV Ulusal bir kanal olarak görsel medya planlamasının içinde yerini alacak. Alt yapı ve hazırlık çalışmalarını titizlikle tamamladık. Türkiyenin yeni ekranı, ‘Kanal 6 TV’ Türkiyenin, Türk dünyasının ve dünyanın izleyeceği tarafsız, objektif yayın yapan TV kanalı olacak. Vizyonumuz – Misyonumuz – İlkelerimizle; en çok izlenen kanal hedefine ulaşmak için her türlü araştırmaları yaptık ve çalışmalarımızı bu TV yayın alanında bilgi, birikim sahibi olan dev kadromuzla yayın hayatımıza 1 Eylül 2021’de başlıyoruz. Kısacası, Kanal 6 TV geliyor.