FRANSA’DA YAŞAYAN TÜRKLERE MÜJDE

Fransa’da yaşayan Türklere müjde : Türkiye’deki Tv Kanalları bundan böyle parmağınızın ucunda. Çanak anten bağlantısına gerek kalmadan tek tıklamayla Türkiye’deki istediğiniz Tv kanallarını izleyebiliyorsunuz.

Türkiye’nin belli başlı en büyük Tv kanalları Fransa’daki box’unuzda. Free, SFR ve Bouygues operatörlerinin İnternet hizmetiyle sunulan “ +TÜRK PAKETİ”ne dahil olan “BOSPHORE VOD” ile kullanıcılar sınırsız 400 saat program ve her ay 20 saat yeni bir programa erişim hakkı kazanıyor. Yüzlerce Türk komedi, drama, gerilim, aksiyon ve korku filmi sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için: Free kullanıcıları 1044’ü, SFR kullanıcıları 1023’ü veya Bouygues kullanıcıları 3106’yı arayabilirler. Türk paketine abone olun, paketin içinde yer alan tüm tv kanallarını sorunsuz şekilde izleyin. Bugün çoğumuz artık Fransız kanallarını da internet hizmeti sayesinde izliyoruz.

Antenler kalktı ve böylece uydu bağlantısı çanak antene gerek kalmıyor. Bu televizyon izleme paketini alınca da yanında Bosphore Vod adlı bir paket daha ekli. Bununla da her ay sınırsız izlenebildiğin Türk filmleri ile dizilerinin katalogunu sizlere sunuyor.

https://secure.adnxs.com/clktrb?id=752779