PARİS’TE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLĞİ BU MEKANLARDA YAPILACAK

Dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, 8 Mart günü akşamı Paris’te bir dizi etkinlik düzenlenecek. . Kadın örgütleri düzenliyecekleri gösteri ve yürüyüşlerle haklarını savunacaklar ve kendilerine karşı yapılan her türü artan şiddet ve ayrımcılığa karşı seslerini duyurmaya çalışacaklar. Şiddetin boyutları değişirken; kadınlar sessiz kalmayıp uğradıkları şiddeti duyurmaya, haklarını aramaya 8 Mart günü bir kere daha etkinliklerle kendilerine karşı yapılanlara duyarsız kalanlara duyurmaya çalışacaklar.
Paris’teki Türk eğlence mekanları da 8 Mart dünya kadınlar günü için özel eğlence etkinlikleri düzünliyorlar. Sarcelles’deki Anamour Steack House Restaurant, bu güne özel canlı müzik yapıyor. Bu çok özel bir günün akşamında️ Alko-Sonay ikilisi çalıp söyleyecek. Güzel bir ortamda yemekleri ve servisiyle gece boyunca müzik ziyafeti çekilecek. Rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyinniz. Adresse : 1 Rue du Père Heude, 95200 Sarcelles Téléphone : 01 39 92 15 90.
Bir benzer etkinlik te 8 Mart’ta, Dünya Kadınlar Günü için Gourmet Steak House. restaurant her hafta Cuma günü akşamı Ozan ve Cem ile yaptığı canlı müzik ortamını biraz daha , bu özel gecede renklendirecek. Türkiye’den yalnız bu gece için özel olarak gelecek olan sanatçı
Hazal Zeynep, hem cinslerine unutamıyacakları eğlenerek geçirecekleri çok güzel bir gece geçirmelerini sağlayacağını söyledi Mekan sahibi Tekin Katkay. Ayrıca her Cuma günleri sahne alan .Ozan & Onur ve Cem de aynı gece sahnde olacaklar. Adresse : 1 Avenue des Entrepreneurs, 95400 Villiers-le-Bel. Telefon: 01 39 91 40 78.
Restaurant La Villa, biz emekci kadınlarımızı unutmayız ve onlar için 8 Mart Cuma günü akşamı çok özel bir gece hazırladıklarını söyledi mekan sahibi Volkan Çalhan, bu özel gecede, İlhami Demir ile Cihan Çicek’in birlikte çalıp söylüyeceklerini ” ifade etti ve bu özel gecede, analarımız, bacılarımız, kadınlarımız, kızlarımız gönüllerince eğlensinler istedik. Bu gece siz kadınların gecesi dilediğiniz gibi eğlenmek için mekanımızı her zaman olduğu gibi açtık. Ama bu gece size özel bilmenizi isteriz “dedi. Adresse : 1 Avenue Pasteur, 93140 Bondy Téléphone : 09 80 46 04 70.

Biz de Hodrimeydan.net haber sitesi olarak, Bu özel günün akşamında herkese iyi eğlenceler dileriz.