PARİS’TE SEVGİLİLER GÜNÜ AKŞAMI NERDE EĞLENELİM DİYE DÜŞÜNME İŞTE ADRES !

Paris’te yaşayanlar için 14 Şubat Sevgililer Günün anlam ve önemine uygun bir mekanda sevgilinizle bu güzel anlamlı günü birlikte hoş ve güzel geçirmeyi düşündüğünüz mekan arayışındaysanız, Sevgililer Günü’nü romantik bir yemekle ya da müzik dinleyip dans ederek geçireceğiniz bir kaç mekan adresi verebiliriz. Bu geceye özel eğlence proğramı düzenleyen mekanlar.
Paris’te yaşayan sevdası büyük aşıklar, Romantik bir 14 Şubat Sevgililer günü akşamında, sevgilinizle nasıl bir akşam geçirmek istediğinize henüz karar vermediyseniz, tutun sevgilinizin elinden, Volkan Kastasia’nın organize ettiği Anatolia Steack House restaurant da, Sevgililer Günü Özel Proğramı çerçevesinde, Grup Alko & Sonay ikilisinin, Klavyede Alko’nun gezinen sihirli parmaklarından dökülen nağmeler eşliğinde Solist Sonay’ın yüreğe seslenen aşk şarkılarıyla unutulmaz bir sevgililer günü akşamı doyasıya yaşayın.
Sevgililer Günü de aynı yılbaşı gibi oldu. Bu “özel gün”de yılın geri kalan her gününde yapabileceğiniz bir programa kırmızı güller ve kalpler ekleniyor. Bazen üstünüze üstünüze geliyor, bazen de kutlama havasına girmek iyi geliyor. Tamamen ilişki durumuna ve ruhsal duruma göre değişiyor. İşte İrfan Yıldırım yönetiminde Enova Türkü Evi’nde Grup Kardelen, o gece sizler için çalıp söyleyecek. Hareketli ve unutulmaz farklı bir gece geçirmeniz için her şey sizler için önceden hazırlandığını biliyoruz.
Sevgilinizle birlikte gidip Ozan Aslan & Cem Onur ikilisinin çalıp söylüyeceği en güzel aşk şarkılarını dinleyerek Tekin Katkay yönetimindeki,1 Avenue des Entrepreneurs, 95400 Villiers-le-Bel adresindeki Gourmet Steak House romantik bir ortamda akşam yemeği keyfini bu harika ortamda geçirin derim. Açık büfe ve kömürde ızgaar et çeşitleriyle sevgilinizle baş başa kendinize bir ziyafet çekin ve bu neşeli ortamda unutulmaz bir sevgililer günü akşamı geçiriniz.
Paris’teki gece eğlence aleminin tanınmış mekanlarından olan Oscar Palace da Sevgililer günü özel proğramıyla, 14 Şubat Sevgililer günü’nde biz de varız dedi. Eğlence mekanının müdavim sanatçılarından Burçak Kaya’nın yanı sıra 14 Şubat Sevgililer gününe özel olarak Sanatçı Ata sahne alacak Oscar Palace da, Bu özel gün için çok özel bir tarife uyguladığı görüldü. Sevgilinizle gidip 14 şubat akşamı eğlenebileceğiniz mekanlardan biri.